Turorienteringen 2023

Klubbens turorienteringsopplegg for 2023 er nå ute. I år er det 5 ordinære turer og 5 grønne (gratis) turer.
Terrengene for de ordinære turene er i år Alsvig, som inkluderer en topptur til Øykjafjell, Brekko (klar først 15 april pga snø), Gausel, Madlatua (på nytt kart) og Sørmarka. Grønne turer finner du på Kvernevik, Mosvatnet, Rosenli/Ramsvig, Tastaveden og Vassøy.

Du finner klubbens side på turorientering.no her: https://www.turorientering.no/v/orienteering/organizer/291

Turene kan kjøpes enkeltvis på turorientering.no (lenken over) eller samlet ferdige konvolutter enten fra Stavanger turistforenings butikk i Kannik eller Intersport i Østervåg. Det er også mulig å kjøpe disse direkte fra klubben på turo@o-klubb.no

Medlemmer i Stavanger OK får rabatt på nett og på ferdige konvolutter når du kjøper dem direkte fra klubben.

God tur.

Dalen nedover mot post 29 på Alsvig