Trening og Jubileumsmarkering 7. oktober

2021 er klubbens 70. sesong. Vi hadde planlagt å gjennomføre en markering av jubileet på rekefesten i februar, men pga smittevernregler måtte jo denne avlyses. Men nå har vi satt av 7. oktober for en markering som også markerer siste sommertrening.

Vi har oppmøte kl 19:00 (eller gjerne litt før), rett etter treningen.

På menyen blir det pizza og brus, premieutdeling klubbmesterskap/deltakerpremier for 2021, Quiz og kanskje bingo om det blir tid.

Torsdagstrening gjennomføres som vanlig før festen for o-kids, pluss tilbud om lang A-løype, med kuttemulighet for ungdom / voksne. Oppmøte ved Havhesten Barnehage 17:30. Etter treningen går vi fra treningen til festlokalet i iPark. Ingen dusjemulighet, men et klesskift er bra nok.

Lokalet er i Måltidets hus, Richard Johnsensgate 4. (Lenke gule sider: https://kart.gulesider.no/?index=yp&id=89181360)

Påmelding på klubbaktiviteter i Eventor: https://eventor.orientering.no/Activities/Show/4202

Alle SO-medlemmer velkommen !